جشنواره پسته را در رفسنجان برگزار کنیم

برای شروع از مطبوعات محلی و وبلاگ نویسان محترم همشهری و هم استانی درخواست می گردد هرگونه صلاح می دانند ضمن مطرح کردن ضرورت برگزاری جشنواره پسته به ترغیب مسئولان و مردم به اجرای این امر بپردازند تا با همیاری و همفکری یکدیگر اولین جشنواره پسته را در رفسنجان همزمان با برداشت محصول پسته برگزار نماییم .وبلاگ نویسانی که با این پیشنهاد موافق می باشند می توانند متن این نوشته را در وبلاگ خود کپی نمایند و یا در وبلاگ خود مطلب جدیدی در باره ضرورت برگزاری جشنواره پسته در رفسنجان بنویسند و یا پیوند این مطلب را در وبلاگ خود قرار دهند.
هفته گذشته در وب سایت رودان یادداشتی را با عنوان جشنواره پسته را در رفسنجان برگزار کنیم نوشتم و اشاره ای کوتاه به دلایل و انگیزه های پیشنهاد را در همان جا نمودم.خوشبختانه هفته نامه های بانگ جرس، مهر آور و سایت بانگ جرس از نخستین کسانی بود که به این فراخوان جواب مثبت داد و با درج مطلب یاد شده در پشتیبانی از این فراخوان پیشقدم شد. امیدوارم شاهد پشتیبانی و همفکری سایر همشهریان مخصوصا مطبوعات محلی و وبلاگ نویسندگان در زمینه یاد شده باشیم لازم است در یک اقدام هماهنگ اشاره ای بیشتر به اهداف و نتایج این جشنواره داشته باشیم.
یکی از مهم ترین دست آوردهایی که برگزاری جشنواره پسته می تواند داشته باشد، ایجاد نشاط و شادابی، همدلی و همبستگی  در مردم منطقه است.برای برگزاری جشنواره پسته امکانات و پتانسیل های باالقوه ای وجود دارد که می توان با بکار گرفتن این امکانات درجهت برگزاری این جشنواره استفاده کرد برای نمونه تربیت بدنی، جهاد کشاورزی، شرکت تعاونی پسته رفسنجان، شرکت پسته ایرانیان، آموزش و پرورش، موسسه تحقیقات پسته، دانشگاه ولیعصر رفسنجان، سازمان میراث فرهنگی رفسنجان و بسیاری از نهادها و وموسسات دیگر.به عنوان نمونه می توان هر ساله ضمن معرفی . انتشار بهترین مقالات و پژوهش هایی که در رابطه با پسته به جشنواره ارسال می شود جایزه ای هم برای آن تعیین کرد، می توان پسته کار نمونه را در این جشنواره معرفی کرد و ….. برای شرکت در رای گیری در این باره میتوانید به این نشانی بروید.اگر مایل بودید کد نظر سنجی را در قالب وبلاگ خود بگذارید.
ادامه این مطلب می تواند با همفکری و همیاری شما کامل شود.

جشنواره پسته

جشنواره پسته

About عبدالرضافارسی

عبدالرضا فارسی کارشناس ارشد روانشناسی مشاوره تحصیلی، ازدواج، کودک و نوجوان تلفن: 09363732767